Запрошуємо урочисте відкриття Центру слов’янської писемності і культури, створеного в рамках Програми голови  облдержадміністрації Д.В.Колєснікова  «У слов’янській єдності – перспектива майбутнього».
Метою та завданням центру є  створення умов для збереження, відродження, розвитку і популяризації  самобутніх слов'янських культур та культурних і духовних цінностей слов'янських народів, підтримка вивчення слов'янських мов, створення умов для функціонування груп з вивчення слов'янських мов та самостійних занять мешканців міста, популяризації традицій, звичаїв, ремесел та народної творчості слов'ян, заохочуючи до цього самодіяльні колективи, народних майстрів та представників національних меншин міста та області, сприяння зростанню культурного рівня мешканців міста. 
Серед документальних ресурсів центру – понад 30 тисяч книг слов’янськими мовами: білоруською, болгарською, македонською, польською, російською, русинською,  сербською, словацькою, словенською, старослов'янською, українською, хорватською, церковнослов'янською, чеською.
Центр комплектується електронними книгами, існує колекція аудіо-курсів та аудіо-книг польською, хорватською, російською, чеською, болгарською мовами.
За сприяння управління культури та мистецтв Дніпропетровської міської ради центр обладнано сучасними технічними засобами, організовано вільний доступ до ресурсів Інтернету.
Партнери Центральної міської бібліотеки в організації роботи центру:
  • Центр польської культури ім. К. Войтили.
  • Кафедра фольклористики ДНУ ім. О. Гончара.
  • Кафедра болгарської мови ДНУ ім. О. Гончара.
  • Дніпропетровська обласна громадська організація "Єдність".

Справки: 
Савран Лариса Василівна, в.о. директора ЦБС
тел.: (056)740-37-15, тел/факс: (056) 740-37-11.
Степанюк Олена Леонідівна, завідуюча відділом документів іноземними мовами, керівник Центру слов’янської писемності і культури, тел: (056) 740-37-12.