У нашему  музеї відкриється виставка живописних творів дніпропетровського художника Юрія Євдущенка.

Юрій Палладійович Євдущенко народився 9 травня 1947 року в селі Саксагань П’ятихатського району Дніпропетровської області в родині вчителів. Любов до образотворчого мистецтва Юрію прищепив батько, котрий напередодні Великої Вітчизняної війни закінчив Дніпропетровське державне художнє училище. У тому самому навчальному закладі художню освіту здобув і Юрій Палладійович.

Участь в молодіжній республіканській художній виставці 1972 року можна вважати початком його активної творчої діяльності, з того часу він стає постійним учасником обласних та республіканських виставок. 1994 року Євдущенко став членом Національної спілки художників України.

Твори художника зберігаються у Дніпропетровському художньому музеї, багатьох приватних колекціях в Україні та за кордоном.

Минулого року художник відзначив своє 65-річчя. Виставка у Художньому музею є своєрідним творчім звітом мистця за останнє десятиріччя. В експозиції репрезентовано біля 60 живописних робіт художника, які написано акриловими та олійними фарбами.

У його пейзажах та натюрмортах виразними засобами живописної мови оспівується краса та велич рідного краю. Це – хати Одинківки, плавні Самари, далечінь Придніпровського степу. Головне для майстра – не зображення конкретного сюжету та пряме відтворення деталей. Набагато важливіше та цікавіше для художника передати мінливий настрій природи пластичною живописною мовою.

Справки по тел.: (056) 744-60-35, (056) 47-33-38.