В експозицію включені репродукції 12 художників з Австралії, Канади, США, Таїланду, Тайваню і Японії - всього 32 картини. В основному, оригінали картин виконані олією на полотні в стилі «Ренесанс», кілька творів - тушшю на шовку в традиційному китайському стилі. Деякі роботи зайняли призові місця на міжнародних конкурсах.

Всі представлені твори об’єднує три ієрогліфа – 真善忍 (Чжень Шань Жень). Ці три ієрогліфи є складним поняттям і відображають властивість Всесвіту, природну характеристику будь-якої матерії або живої істоти. На українську мову це поняття можна перекласти як «Істина Доброта Терпіння». Тобто, згідно з цим знанням, якщо жива істота притримується у житті цього правила, вона асимілюється зі всім Всесвітом, живе у гармонії та щасті. В своїх картинах художники передають нам свій досвід і розуміння цих принципів. 
Картини розповідають нам про пошуки справжнього призначення людського життя, про відношення між Добром і Злом. Ці твори мистецтва не просто картини, це інструмент, за допомогою якого також можна висловити правду про сьогодення, про стан суспільства Китаю та світу.
Не менш важливу роль відіграє моральність самих художників, тому що в залежності від того, що лежить в основі створення картини, вона пробуджує в людині її добру чи злу сторону. Тому, внутрішній зміст картин, а саме - заклик до співчуття, терпіння та справедливості робить їх справжнім скарбом для людей. 
На сьогоднішній день Міжнародна художня виставка «Істина Доброта Терпіння» обійшла всі континенти – демонструвалася і демонструється більш ніж в 26 країах, в 200-х містах світу. На Україні вона проводилася в 2009-2013 роках у Києві, Одесі, Львові, Сімферополі, Вінниці та Харкові. Зараз вона розташувалась у Дніпропетровську.

Ми сподіваємося, що виставка сприятиме відродженню духовного стану суспільства, і впевнені, що ці художні твори здатні пробудити в людях їх добру сторону.

Урочиста презентація виставки, на яку запрошуються ЗМІ, діячі культури та мистецтва, представники влади та громадських об’єднань відбудеться 14 травня 2013 р. о 15:00. 

Запрошуємо також і Вас на презентацію виставки!