The art of Zhen Shan Ren

В експозицію включені репродукції 12 художників з Австралії, Канади, США, Таїланду, Тайваню і Японії - всього 32 картини. В основному, оригінали картин виконані олією на полотні в стилі «Ренесанс», кілька творів - тушшю на шовку в традиційному китайському стилі. Деякі роботи зайняли призові місця на міжнародних конкурсах.

Всі представлені твори об’єднує три ієрогліфа – 真善忍 (Чжень Шань Жень). Ці три ієрогліфи є складним поняттям і відображають властивість Всесвіту, природну характеристику будь-якої матерії або живої істоти. На українську мову це поняття можна перекласти як «Істина Доброта Терпіння». Тобто, згідно з цим знанням, якщо жива істота притримується у житті цього правила, вона асимілюється зі всім Всесвітом, живе у гармонії та щасті. В своїх картинах художники передають нам свій досвід і розуміння цих принципів. 
Картини розповідають нам про пошуки справжнього призначення людського життя, про відношення між Добром і Злом. Ці твори мистецтва не просто картини, це інструмент, за допомогою якого також можна висловити правду про сьогодення, про стан суспільства Китаю та світу.
Не менш важливу роль відіграє моральність самих художників, тому що в залежності від того, що лежить в основі створення картини, вона пробуджує в людині її добру чи злу сторону. Тому, внутрішній зміст картин, а саме - заклик до співчуття, терпіння та справедливості робить їх справжнім скарбом для людей. 
На сьогоднішній день Міжнародна художня виставка «Істина Доброта Терпіння» обійшла всі континенти – демонструвалася і демонструється більш ніж в 26 країах, в 200-х містах світу. На Україні вона проводилася в 2009-2013 роках у Києві, Одесі, Львові, Сімферополі, Вінниці та Харкові. Зараз вона розташувалась у Дніпропетровську.

Ми сподіваємося, що виставка сприятиме відродженню духовного стану суспільства, і впевнені, що ці художні твори здатні пробудити в людях їх добру сторону.

Урочиста презентація виставки, на яку запрошуються ЗМІ, діячі культури та мистецтва, представники влади та громадських об’єднань відбудеться 14 травня 2013 р. о 15:00. 

Запрошуємо також і Вас на презентацію виставки!

Актуальность
(0 оценок)
Интересность
(0 оценок)
Впечатления
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Интересность
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Мы говорим о том, что важно, актуально или просто интересно. Мы живем в унисон с городом, работаем с ним в одном ритме и держим руку на пульсе всего, что в нем происходит.
Skype: live:content.citysites