бУкет гАрні

Творче об"єднання "Esse" (живопис, графіка - Аліна Гаєва, фото - Тетяна Шлапак (Дніпропетровськ) , представляє новий незвичайний проект "бУкет гАрні" (фр. bouquet garni), в якому несподівано, але гармонійно поєдналися фотографія, живопис та графіка, подібно до поєднання сухих пряних трав в мішечку або букетику.

В цьому проекті на одному полотні сусідять реалістичні фотообрази та живописні чи графічні елементи, створюючи бентежне відчуття розмитої межі між реальністю та уявою. Проект "бУкет гАрні" ніби відсилає нас у добу колажу, на зміну якому прийшли комп’ютерні технології, і нагадує, яких фантастичних ефектів можна добитися за допомогою фантазії та вправних людських рук, не вдаючись до допомоги Фотошопу. Драматичні живописні образи змінюються легковажною, жартівливою графікою, охоплюючи весь спектр емоцій, яке здатне викликати в душі людини мистецтво. Авторки сміливо експериментують з різними способами поєднання цих близьких, але таких різних способів візуалізації: фотографія то домінує над усією композицією, то зливається з живописною технікою так, що важко уловити межу, за якою закінчується знімок і починається світ фарби. Тісно сплетені воєдино, фотографія, графіка та живопис, розширюють свої кордони, змінюють свою природу і являють оку щось нове та свіже.

Довідки за тел.: (050) 363-27-91.

Актуальность
(0 оценок)
Интересность
(0 оценок)
Впечатления
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Интересность
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Мы говорим о том, что важно, актуально или просто интересно. Мы живем в унисон с городом, работаем с ним в одном ритме и держим руку на пульсе всего, что в нем происходит.
Skype: live:content.citysites