Режисер-постановник та музичне оформлення – Григорій БОГОМАЗ-БАБІЙ
Художник – постановник - Олена ЯРЕМЕНКО-КРУТЬКО
Виконавчий художник - Володимир БОБРОВ, засл. прац. культ. Укр.
Звукорежисер - Марина ПАРЕНОК
Художники по світлу - Ірина ІВЛЄВА, Тетяна ГРОМОВА

Ася Котляр (Майя Тараховська) народилася в Україні, в містечку Ізяслав Хмельницької області 1963 року в звичайній єврейській сім’ї, яка переїхала до Клайпеди, (Литва ) коли їй був один рік. Театром захоплюється із дитинства, хотіла вступати до театрального ВУЗу. Після закінчення педагогічного університету працює вчителем математики. Писати твори почала у 2008 році. Псевдонім взяла від імені та прізвища двох своїх бабусь.
Війна – це завжди горе. Це завжди біль та вічна пам’ять. «Наша кухня» – п’єса про долю двох жінок, українки та єврейки, які пережили війну. Події відбуваються на кухні старої комунальної квартири, що є для них своєрідним всесвітом, і водночас виступає символом минулої епохи XX століття, радянської епохи.
Тільки доброта, любов і людяність, вміння прийняти чужий біль, як свій власний, можуть допомогти пережити горе, залишити у серцях глядачів віру в людину, віру в щасливе майбутнє.
P.S. Історія з діамантом, покладена в основу сюжету, невигадана і дійсно сталася 1971 року в місті Каунас із батьком Цецилії Курляндчик, яка є подругою авторки п’єси.

ДІЙОВІ ОСОБИ ТА ВИКОНАВЦІ:
ЦЕЦИЛІЯ - Наталія ТАФІ, з.а.Укр.
МАРІЯ - Неля НІКОЛАЄВА, з.а.Укр.
- Оксана ПЕТРОВСЬКА, з.а.Укр.

ЕЛЬКА - Яна Корольова,
Ольга Онискевич
ОНУЧКА - Ася Тихоненко