Любi жiнки запрошуємо на майстер-клас по виготовленню  «Трипільської ляльки».! Клуб "Прикраси твого Дому" запрошує Вас поринути в чарівний світ творення і творчості та розкриття для себе ще однiєї гранi жіночого світу. Творчо Ви зможете прожити еволюцію ляльки від трипільської культури до сьогодення.

Майстер-класс дозволить Вам доторкнутися до мудрості предків, навчитися слухати себе і навести лад у своїй душі. У приємній атмосфері cпiвбесiди, поєднаній з чаюванням, ми будемо створювати унікальних ляльок, яких створювали, ще наші далекі предки..

Природа жінки виношувати і народжувати. Процес створення ляльки дуже схожий  на  природний, оскільки  завдяки Вам на на світло з'являється нове диво.

 У програмі курсу:
 1.Трипільська лялька.
 2.Слов'янські мотанки.
 3.Текстильні ляльки.
 4.В'язані іграшки.
 5.Лялька з полімерної глини.

Майстер - Касторних Світлана. 
Практикуючий психолог (Дніпропетровський Державний Університет, Московський інститут інтеграційної системної психології, Київський інститут процесуальної психотерапії), нумеролог-ведічеськоє,піфагорейськоє,універсологичеськоє напряму.Закінчила вищу антропософськую школу для педагогів р. Штуттгарт(Німеччина).В течії 18 років вивчала, практикувала, викладала кухню вед. Вивчає Древню Слов'янську Культуру, Слов'янські Веди. Майстер по народних куклам-мотанкам,текстільним ляльках і художнім(колекційним) ляльках. Таких ляльок ще називають "Трипільська баба". Лялька виготовляється з глини і, доки вона ще не затверділа, на її тіло наносяться сакральні символи. Цей оберіг є предком нинішнього нагрудного хреста. Все нове-добре забуте старе.

Реєстрація обов`язкова.  Кількість місць обмежена.

Всі необхідні матеріали надаються.

Справки по тел.: (056) 32-03-10, (097) 251-03-16.