Дивовижна прогулянка фантазіями і снами, народженими непересічним талантом і нестримним темпераментом сучасних композиторів.

Віртуозні музиканти Назарій Пилатюк (скрипка), Петро Довгань (фортепіано), Антон Сопіга (гітара) проведуть вас від задзеркалля до джазу:

Вишуканий мінімалізм і естетика Арво Пярта.

Грандіозна експресія Альфреда Шнітке.

Модерновий карпатський фолк геніального маестро Мирослава Скорика.

Пристрасний Астор Пьяцолла і ще багато нетривіальної музики.

І несподіванка, інтрига, таємниця загубленого танго…

Петро Довгань – піаніст та педагог, доцент кафедри спеціального фортепіано Львівської національної музичної академії ім.М.Лисенка, кандидат мистецтвознавства.

Навчався у Львівській музичній академії та аспірантурі в класах Е.Чуприк та Р.Криштальського. Лауреат міжнародних конкурсів ім. М.Лисенка та І.Падеревського. Як соліст та ансамбліст є учасником багатьох міжнародних фестивалів в Україні та за її межами. Виступав на сценах Польщі, Німеччини, Швейцарії, Угорщини, Норвегії, Росії. Співпрацював з диригентами: В.Плоскіною, І.Юзюком, Р.Филипчуком, Г.Матесом, Я.Колессою, І.Пилатюком та ін. Виступав у супроводі Національного оркестру України, Академічного симфонічного оркестру Львівської філармонії, Академічного молодіжного симфонічного оркестру «INSO-Львів», камерних оркестрів «Академія» та «Perpetuum Mobile».

Більше десяти років концертної діяльності пов’язані творчою співпрацею із заслуженим артистом України, видатним скрипалем Назарієм Пилатюком. У репертуарі дуету понад двадцять програм з творів світової та української музичної літератури.

Завдяки великому досвіду концертної діяльності, поєднаного з тонким відчуттям партнерського музикування, Петра Довганя можна віднести до кращих ансамблістів країни.