Свято Вишиванки, що відбудеться 19 травня 2018 з 10:00-20.00 години на площі героїв Майдана. Мета свята – зберігання національних цінностей і їх популярізація серед молоді і населення в цілому. Свято запрошує кожного громадянина одягти вишиванку й піти у ній на роботу чи навчання, підкресливши свою причетніть до украинської культурної традиції. Свято сприяє об’єнанню різноетнічного та полірелігіозного населення Украіни в рамках украинскої нації. 
У день свята буде встановлено і зареєстровано рекорд України «Найбільший орнамент вишиванки», а гості свята, почастовані великим караваем, символом гостинності та достатку українцев.
Буде підведено результат інтернет фото-конкурсу «Вишиванка- код нації»,а новонародженим немовлятам Дніпра в цей день будуть подаровані вишиваночки.
Також у фотозонах Герб України в етностилі, Українська хата (з можливістю одягти національний костюм), квіти України проводимиться інтерактивне інтернет-голосування #СвятоВишиванкі2018Дніпро, де кожний учасник отримає пам’ятну ознаку.
На ярмарці – виставці народної творчості – фахівці покажуть майстер-класи в етностилі. На дитячому майданчику будуть проведені народні забави для всієї родини.
Гостей свята частуватимуть національною їжею на фудкорті в етностилі. Також будуть проведені конкурси і безпрограшна лотерея. 
Завершить свято-показ мод від українських дизайнерів, у творчості яких яскравою стрічкою проходить використання українських мотивів, українського етносу і вишиванки в тому числі. і фаєр-шоу.
У створенні орнаменту вишиванки візьмуть безпосередню участь діти з комунальних прелдпріятій, загальна кількість учасників до 2500 дітей.