У суботу, запрошуємо усіх бажаючих завітати до Книгарні Є у Дніпрі на спільне читання п'єса «Весілля» Станіслава Виспянського. Вхід вільний.

Приходьте разом з нами читати цю п’єсу! Адже, як зазначив президент РП Анджей Дуда: «–Варто перечитати цей прекрасний твір нашої літератури». «Весілля» було обрано шляхом онлайн-голосування. Загалом було запропоновано чотири книжки, серед яких теж були: «Провесна» Стефана Жеромського, «Пам’ятки Соплиці» Генрика Жевуцького, «Беньовський» Юліуша Словацького та «Весілля» Станіслава Виспянського. Участь у голосуванні взяли 37 тисяч осіб, 18 тисяч з яких отримала п’єса Виспянського.

Нагадаємо, що 2012 року Президент Польщі започаткував загальнопольську акцію під назвою «Національне читання», яка має на меті популяризацію надбання польської літератури, зміцнення почуття самоідентифікації, а також сприяння культурі живого слово в його найкращих формах.

Книгою Національного читання 2017 року стала п'єса «Весілля» Станіслава Виспянського. Результати голосування оголосив президент РП Анджей Дуда разом з Дружиною, під час офіційної урочистості у Президентському палаці у Варшаві з нагоди святкування Дня рідної мови.

Тож, 2 вересня 2017 року, на території цілої Польщі у приміщеннях шкіл, бібліотек, культурних установ тощо, будуть організовані спільні читання «Весілля» Виспянського. Наша Організація також долучається до цієї літературної естафети.