ІІ Форум креативних індустрій, що відбудеться в рамках проекту "Містки громадської активності" за фінансування ЄС.

Дата: 7-8 червня 2017
Місце: м.Дніпро
Тематика: "Креативні індустрії для активного життя"

Програма події охоплює тематичні напрямки: спорт, туризм, активний відпочинок, реабілітація людей з інвалідністю, організація міського середовища, технології транспорту, зв'язку та інші напрямки, які допомагають людям відчувати себе активними членами суспільства і сприяють мобільності в широкому сенсі.

Учасники: автори і розробники проектів, творчі підприємці, менеджери культури, спортивні функціонери, представники профільних організацій з різних регіонів України, а також представники органів влади та місцевого самоврядування, лідери громад, експерти з розвитку територій, інвестори.

В рамках форуму будуть представлені успішні приклади розвитку культурних і креативних індустрій з різних регіонів України, а також нові проекти, що шукають фінансування та партнерів. На учасників чекають натхненні виступи практиків культурних і креативних індустрій, які поділяться своїм досвідом, доповіді дослідників креативної економіки, рецепти успіху в пошуку фінансування від представників грантодавчих організацій, спонсорів та інвесторів. І звичайно, знайомства і обговорення партнерства.

В рамках форуму передбачена невелика виставка продукції учасників.

Попередня програма форуму доступна на сайті cif.in.ua

Запрошуємо спікерів, яким є що сказати, поділитись своїм досвідом в сфері креативних індустрій і надихнути учасників.

Запрошуємо авторів проектів взяти участь у форумі і представити свої ініціативи!

РЕЄСТРАЦІЯ СПІКЕРІВ ТА УЧАСНИКІВ ЗА ЄДИНОЮ ФОРМОЮ тут goo.gl/forms/u0fOA2PvUdIoDJ8p2

Участь у форумі безкоштовна.
Для 100 спікерів та авторів проектів, що будуть відібрані на основі заповнених реєстраційних форм, організатори також оплачують проїзд і проживання.
Іншим учасникам буде запропоновано самостійно покрити витрати, пов'язані з участю в події.

Реєстрація обов'язкова.
Реєстрація триває до 25 травня 2017 року. Відібрані учасники отримають підтвердження участі та детальну інформацію щодо логістики не пізніше 30 травня 2017 року.

У разі виникнення запитань, звертайтесь до Оргкомітету за тел. +38056 732 48 07, +38 067 632 69 19 або електронною поштою [email protected]

Довідка
Креативні індустрії – форми підприємницької діяльності в сферах, що пов'язані з творчим пошуком та характеризуються органічним поєднанням та використанням знань, інформації та креативності.
Напрямки креативних індустрій:
аудіо-візуальна творчість (фільми, ТБ, радіо, нові медіа, музика); програмування, в тому числі створення розважальних та інтерактивних програм і комп'ютерних ігор; туризм; спорт; книги і преса; спадщина (музеї, бібліотеки, архіви та історичне середовище); перформативні мистецтва (театр, виконавське мистецтво і танок); візуальні мистецтва (галереї, архітектура, художній та антикварний ринок, мода, дизайн і ремесла), тощо.тощо.