18 травня о 16.00 у приміщенні Дніпропетровської Центральної міської бібліотеки відбудеться випускний вечір для учнів клубів з основ програмування Сode Club UA.

Code Club UA - волонтерський проект, частина глобального проекту Сode Club Global з безкоштовного навчання дітей основам програмування.

Дніпровська Центральна міська бібліотеа – партнер Сode Club UA, щотижня в тренінговому центрі Центральної бібліотеки проводяться безкоштовні заняття з програмування за проектом Сode Club UA.

На святі будуть присутні: Керівник проекту Максим Макаров (м. Київ), координатор проекту у Дніпрі Максим Долгіх, неперевершені вчителі-волонтери, учні та їх батьки.

У програмі – виступ вчителів, презентація учнями втілених проектів, вручення дипломів та сертифікатів, анонси наступних програм навчання.

Запрошуємо усіх бажаючих та представників ЗМІ на яскравий захід!

Разом з нашими вчителями і партнерами ми будуємо IT-майбутнє України і наших дітей вже сьогодні. Наша мета - навчити програмувати кожну дитину! Ви бажаєте впливати на те, якими виростуть наші діти? Приєднуйтесь до нас і разом ми зможемо відкрити клуб програмування в кожній школі країни!

Місце проведення: Дніпровська Центральна міська бібліотека, лекційний зал (м.Дніпро, вул. Воскресенська, 23, 3 поверх).

Справки по тел.: (067) 561 71 82.