Вже стає доброю традицією: День сміху – 1 квітня – "Вар'яти-шоу" відзначають концертом в Дніпрі – столиці інтелектуального гумору.

"У «Вар'ятів», як і в будь-якого колективу є свої традиції, свої забобони тощо. І є «свої міста» під конкретні дати. Після минулорічного 1-го квітня у Дніпрі стало зрозуміло, що ця дата «бронюється» за цим містом. Нас тут приймають неймовірно гаряче! Стараємось віддячувати взаємністю!", – говорить Сергій Притула.

1 квітня "Вар'яти" покажуть нову програму – мініатюри про сімейні відносини, любов та ревнощі, життя в українському селі, стосунки з любимою тещею і багато іншого. Ці жарти зрозумілі кожному, ось чому хлопців люблять як діти, так і дорослі. Більшість історій для своїх мініатюр артисти беруть з власного життя, тому це шоу по-справжньому можна назвати народним.

"Вар'яти" – це єдине в країні гастролююче україномовне шоу. За неповні сім років існування хлопці об'їздили майже всю країну і відіграли концерти навіть у маленьких містечках. Минулого року "Вар'яти" дали рекордні 122 концерти! І всюди аншлаги!

Нагадаємо, що минулої осені "Вар'яти" стали ще й телевізійним шоу – на Новому каналі відбулася прем'єра першого сезону. Зараз артисти готуються до зйомок другого сезону, а на початку березня – 4.03 у Львові і 5.03 у Києві – Сергій Притула проведе кастинги акторів і авторів "Вар'яти-шоу". Кожен, хто має акторські та літературні здібності і любить гумор українською мовою, може пройти кастинг і потрапити в Перше україномовне гумор-шоу "Вар'яти".
Запрошуємо всіх дніпрян прийняти участь у кастингу і долучитись до дружньої сім'ї "вар'ятів".