Соліст Марія Фролова (фортепіано)

В програмі: Твори Й.Штрауса, Дж.Россіні та ін. В.А.Моцарт Концерт №23

Диригент- лауреат міжнародного конкурсу Іван Чередніченко

Марія Фролова народилась в Україні. Закінчила Дніпропетровську академію музики ім. М.Глінки по класу фортепіано у 2011 році. Солістка Дніпропетровської філармонії ім. Л.Когана. Лауреат конкурсів та фестивалів, у тому числі міжнародних. Багато грає як соліст та камерний виконавець. Має концерти з видатними диригентами України та Польщі
Іван Чередниченко, народився в м Ірпінь (Київська область) 10 червня 1987 року. У 2002 році вступив до Київського інституту музики імені Р.М.Глієра на факультет народних інструментів, по класу акордеона до доценту А. Гончарову. За час навчання став лауреатом багатьох Всеукраїнських та міжнародних конкурсів. У 2009 році вступив до Національної музичної академії ім. П.І.Чайковського на факультет оперно-симфонічного диригування, в клас професора, народного артиста України Власенка А.Г. У 2010 році завоював першу премію на Всеукраїнському конкурсі молодих диригентів «Музична Таврія» (м.Херсон). У квітні 2011 року став півфіналістом V Міжнародного конкурсу симфонічних диригентів ім. В.Лютославського (Польща) В Вересня 2011 завоював II премію на Міжнародному конкурсі симфонічних диригентів в Кишиневі (Молдова). З цього ж року активно співпрацює з Національним симфонічним оркестром Республіки Молдова. У серпні 2013 завоював I премію і приз глядацьких симпатій на II Міжнародному конкурсі симфонічних диригентів в Кишиневі (Молдова). З вересня 2013 року Івана Чередниченко працює диригентом в академічному симфонічному оркестрі Дніпропетровської філармонії.
У програмі прозвучить Концерт В.А.Моцарта №23 для фортепіано з оркестром, а також безліч інших творів композиторів Россіні, Штрауса, а також Моцарта.

Каса: 372-96-20, 372-96-40, (097) 07 303 18.

www.dnepr-philharmonic.com