Запрошуємо Вас відвідати ексклюзивну подію, організовану Посольством Канади В Україні спільно з групою компаній Studentland TM - виставку «Освіта в Канаді 2013».

Представники 25 рейтингових канадських закладів презентують можливості отримання та переваги канадської освіти, дадуть відповіді на всі Ваші запитання в режимі прямого діалогу.

У межах виставки відбудеться Візовий Cемінар від офіцера Візового відділу Посольства, який освітить питання отримання дозволу на навчання, вимоги до подачі документів у візовий відділ, можливість імміграції до Канади та ін. Ви можете поставити запитання лектору тільки заздалегідь через форму реєстрації на web-сайті виставки; безпосередньо на семінарі такої можливості не буде.

Протягом роботи виставки Ви матимете можливість відвідати 20-хвилинний відео-семінар «Освітні можливості Канади».  Відео-семінар надасть Вам  важливу інформацію стосовно Канади, її  системи освіти, переваг та специфіки отримання освіти в Канаді. Наполегливо радимо розпочати знайомство з виставкою саме з перегляду відео-семінару.
Вхід на відео-семінар за запрошенням на виставку.
Відвідування виставки та Візового семінару - тільки за запрошенням.

Отримати більше інформації та зареєструватися на відвідування виставки та Візового семінару можна на офіційному web-сайті виставки: www.fair.educanada.com.ua
Виставка Освіта в Канаді:  www.fair.educanada.com.ua