«Конструкція» – фестиваль нових медіа та аудіовізуального мистецтва в міському просторі. Проект звертається до фізичного та уявного образу Дніпропетровська, відкриває новий погляд на його особливості та підвищує ступінь уваги до спільного: простору, відповідальності, майбутнього.
Фестиваль поєднує теми містобудови та соціокультурного розвитку, ставить на меті пожвавлення діалогу навколо творчих потреб людини, яка живе в умовах постіндустріального та пострадянського міста. Протягом фестивального тижня майданчиком для подій виступатимуть знакові місця та громадський простір Дніпропетровська: залізничний вокзал «Південний», Філармонія, Наукова бібліотека ДНУ ім. Гончара, музей «Літературне Придніпров’я», Художній комбінат, Палац дітей та юнацтва та інші. Таким чином можливо привернути увагу до визначних та забутих об’єктів міста, які формують його історичний та сучасний образ, відновити їх роль у свідомості та по-новому поглянути на їх значення. Несподівані локації буде обрано для посилення позиції експериментального, інтерактивного мистецтва та участі мешканців міста у творчому процесі. Нові медіа відіграватимуть роль видовищного інструменту, що якнайкраще відповідає динаміці часу. В художній програмі фестивалю: Авторський спецпроект від «Культури Медіальної» - мультимедійна виставка «Без місця» про відчуття міста як дому у мешканців Дніпропетровська та переселенців, реалізований в рамках проекту Українська ініціатива зміцнення громадської довіри (UCBI), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Локація – залізничний вокзал «Південний».
Просторова інсталяція «Inner Mind Architecture» митця Кента Накагава з Японії. Локація – Дніпропетровська філармонія ім. Когана. Мистецька інтервенція до комерційного простору – виставка відео-арту в магазинах «Comfy». Виставка «Дефіцит інтенції» під кураторством «Ксі Простір», матеріальна пам’ять про митців Худкомбінату. Локація – Художній комбінат. Серед учасників аудіовізуальної програми фестивалю: Tom Terrien (FR), Piotr Kurek (PL), Peninsolar (GB), Pink Crash (FR), AWOTT (RU), Mads Emil Nielsen (DK), Isak Eldh (SE), Christian Pallin (SE), Arma (LT), Arturas Bumsteinas (LT), Artanas Dombrovskij (LT), Gaile Griciute (LT), Tyto Alba (CZ), Michaela Svetova (CZ), Tolkachev (UA), Birds Ov Paradise (SE), Blck Box (UA) та інші.Rf Новинка програми фестивалю – перформанси в міському просторі, презентація дніпропетровської платформи сучасного танцю.