У Дніпропетровську буде оголошено переможців міського шахового турніру в рамках проекту «Шкільні Ігри Дніпра –2016» та відбудеться відкриття оновленої Шахової алеї, реставрація якої меценатським коштом відбувалася протягом останніх місяців.

Шаховий турнір «Шкільні Ігри Дніпра–2016» (проект включав баскетбол, шахи, настільний теніс  та стан) є першим відкритим шкільним змаганням в історії Дніпропетровська. Незважаючи на те, що ігри проводилися вперше, вони викликала цікавість учнів більш ніж 100 шкіл і територіально охопили 8 районів міста, стартувавши 14 квітня одразу у трьох дитячо-юнацьких спортивних школах міста (№9, 10 та 11).

Захід мав на меті не лише заохотити дітей до інтелектуального спорту, а і згуртувати школярів на підставі захоплень, відтак «Шкільні Ігри Дніпра–2016» передбачали саме командну гру. 

«Шкільні Ігри Дніпра–2016» – є ініціативою Дніпропетровської міської ради (стратегія Бориса Філатова «Дніпро – спортивна столиця України»), організованою Управлінням молоді та спорту міської ради та Обласною федерацією шахів. Проект підтримала група компаній «Алмаз» (голова радидиректорів Олексій Шох), підприємство «Дніпрохім» (генеральний директор Ю. Остапчук) та рух Street Workout.      

Команди-переможці турніру матимуть нагоду офіційно відкрити Шахову алею, знакову точку парку ім. Т. Г. Шевченка, засновану в 1971 році. Повне відновлення грального майданчику, що завершилося напередодні, було здійснено за благодійної ініціативи Олексія Шоха.

Меценатським коштом було оновлено плитку та бордюри, проведено заміну східців біля пам’ятника генералу В. П. Каруні, відреставровано  мармурову гральну «дошку», здійснено оформлення клумб елементами ландшафтного дизайну. Також відновлено всі 14 гральних столів та закуплено у США комплект великих парковий фігур.