Фестиваль циркового мистецтва «Яскрава арена» збирає друзів напередодні Свята Миколая.

З 14 по 16 грудня у Дніпропетровському державному цирку за ініціативи громадської організації «Яскрава країна» та за підтримки міського голови І. І. Куліченка відбудеться ІІ Всеукраїнський відкритий дитячо-юнацький фестиваль-конкурс естрадно-циркового мистецтва «Яскрава арена».

Позмагатися у майстерності за звання найкращого на професійній арені зберуться 25 циркових колективів з України та Росії: Чернігівська, Київська, Харківська, Донецька, Дніпропетровська, Запорізька, Одеська, Херсонська, Львівська області, АР Крим (м. Ялта) та м. Ростов-на-Дону (Росія). Заявки на участь подали як досвідчені колективи зі званням «народний» та «зразковий», так і новачки.

Судитимуть учасників метри циркової справи: Кукузенко Юрій Миколайович (м. Донецьк) – директор, художній керівник Донецького державного цирку, Заслужений діяч мистецтв України; Бєрєзін Ілля Маркович (м. Київ) – начальник відділу формування циркових програм та художньо-творчої роботи «Державної циркової компанії України»; Чемортан Ігор Іванович (м. Кишинів) – режисер Дніпропетровського державного цирку, постановник номерів-призерів міжнародних циркових фестивалів; Корнієнко Владислав Вікторович (м. Київ) – ректор Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтва, Заслужений діяч мистецтв України; Книш Павло Петрович (м. Київ) – Генеральний директор, художній керівник «Дирекції пересувних циркових колективів України»; Овчаренко Євген Петрович (м. Харків) – директор, художній керівник «Української творчої дирекції з підготовки циркових атракціонів та номерів»; Калиновська Ганна Василівна (м. Дніпропетровськ) – завідувач кафедрою естрадно-циркового мистецтва Дніпропетровського училища культури.

Найбільше конкурсантів заявились у номінації повітряна гімнастика. Також діти виступатимуть у номінаціях: партерна гімнастика, жонглювання, акробатика, клоунада, еквілібристика та дресирування тварин, як екзотичних, так і голубів та собачок. Деякі учасники продемонструють свої творчі доробки у вигляді шоу-номерів – змішення різноманітних циркових жанрів на основі естрадної хореографії.

Найкращі за рішенням журі номери будуть відібрані на святкову Гала-виставу, присвячену Дню Святого Миколая, яку відвідають мешканці міста, вихованці дитячих будинків та школярі.

Усі учасники отримають нагороди та сувеніри від організаторів та партнерів фестивалю. За рішенням журі буде присвоєний Гран-прі та особливий приз від імені міського голови І. І. Куліченка.

Билеты в кассах цирка. Коллективные заявки по тел.: (056) 374-28-48, (056) 374-60-61.