Видавництво «Критика» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження», арт–центру «Квартира» і галереї–книгарні «Чорна ящірка» запрошують на  подіюмну дискусію «Слова і речі: гуманітарне знання і природнича наука». 

Розмова про порозуміння між гуманітарним та природничим знанням та відповіді гуманітарів на виклики точних наук і технологій, прориви у медицині, біології, фізиці etc. 

Учасники події:

Олександр Івашина, старший викладач катедри культурології Києво–Могилянської академії, автор курсів «Особистість у культурі Заходу в постметафізичний період», «Постмодернізм» і «Постсруктуралізм», посібника «Загальна теорія культури» (Київ, 2008).

Володимир Єрмоленко, філософ, есеїст, перекладач. Доктор політичних студій (Школа високих студій суспільних наук: EHESS, Париж), кандидат філософських наук, старший викладач Києво–Могилянської академії. Автор книжки «Оповідач і філософ: Вальтер Беньямін та його час» (Київ: Критика, 2011).

Вікторія Наріжна, перекладачка, літературний критик, журналістка. Перекладала з англійської книги з циклу «Хроніки Нарнії» К. Льюїса, «Алісу в Дивокраї» Л. Керрола, романи Чака Паланіка. Дописує в «Українську правду», «Historian.in.ua».

Оксана Форостина, заступниця відповідального редактора часопису «Критика», відповідальна редакторка інтернет-проекту «Критичні рішення».

Нагадаємо, що подіюмна дискусія на тему “Межі інтелектуалів” відбулась у Львові під час Форуму видавців, а в Харкові нещодавно дискутували про «Конституцію /для/ інтелектуалів». Наступні зустрічі заплановані ув Одесі та Києві.

Контактна особа: Оксана Хмельовська, тел.: (066) 117 30 18.

Справки по тел.: (056) 371-45-22, (050) 42 11 304.