Засновник фестивалю-конкурсу - Культурний центр «Пектораль», за підтримки Управління культури, національностей та релігій Дніпропетровської облдержадміністрації, Національної Всеукраїнської музичної спілки. 

Мета і завдання конкурсу: Фестиваль-конкурс "Золота нотка" проводиться з метою подальшого розвитку дитячої творчості, підтримки талановитої молоді, підвищення ролі музики і пісні в естетичному вихованні підростаючого покоління, популяризації народної та естрадної пісні серед дітей, молоді та дорослих. Створення умов для творчого обміну досвідом роботи та музичним репертуаром, а також підвищення рівня майстерності учасників.Умови проведення конкурсу:Фестиваль-конкурс проводиться в один тур. Участь у фестивалі-конкурсі підтверджується на основі заявок і копії документа про оплату (факсове повідомлення або електронною поштою) до 11 березня 2016 року. Учасники представляють два різнохарактерні твори будь-якою мовою загальним часом звучання не більше 8 хв. Мінусова фонограма повинна бути якісною і записана на CD дисках в аудіо форматі та на флеш-картах. Носії, які мають сторонні композиції в роботу не приймаються. Можливе використання прописного бек-вокалу не дублюючого партію соліста. При порушенні цих рекомендацій організатори фестивалю за якість звучання  відповідальності не несуть. На кожного конкурсанта і вікову категорію - окрема заявка! За рішенням журі виступ виконавця може бути перервано. У Гала-концерт відбираються найбільш яскраві номери. Акустична проба звуку -  для  І-ої  та змішаної  вікових категорій. Заміна твору під час фестивалю-конкурсу заборонена! Виконання  другого конкурсного твору – через 4-5 номерів. У разі порушення  учасником порядку виступу – зниження балів.  Рішення журі остаточне і перегляду не підлягає. 

Номінації конкурсної програми: 

1. Вокал: народний                       Солісти, дуети, тріо, квартети, вокальні ансамблі, хори. 
2. Вокал: естрадний                      Солісти, дуети, тріо, квартети, вокальні ансамблі, хори. 
3. Вокал: джаз                                Солісти, дуети, тріо, квартети, вокальні ансамблі, хори.

Вікові категорії:

Дебют на сцені,     

I – від 5 - до 8 років;     

ІІ - від 9 до 11 років;    

ІІІ - від 12 до 14 років;   

IV - від 15 до 17 років;  

V - від 18 до 23 років;  

VI - від 23 до 29 років;   

VII - від 30 років і старше;     

VIII - Змішана. 

IX – Студенти.

Програма проведення:  

01 квітня                

09.00 – 21.00 – Конкурсна програма (Дніпропетровська обл.) 

02 квітня               

09.00 – 21.00 – Конкурсна програма 

03 квітня                

10.30 – 11.30 –  Підведення підсумків, аналіз конкурсних робіт. 
11.00 – 11.30 – Репетиція фіналу Гала-концерту. 

12.00 – 15.00 – Гала-концерт та нагородження.Заочна участьДо відома керівників конкурсантів, приватних осіб, що прибувають для участі у Відкритих Міжнародних  фестивалях-конкурсах мистецтв КЦ «Пектораль»: 
            

До  відома  керівників  конкурсантів,  а  також  приватних  осіб, що прибувають для участі  у  Міжнародних фестивалях - конкурсах мистецтв Культурного центру «Пектораль»: у виняткових випадках, якщо конкурсанти подали заявку  і  з поважної причини не мають можливості прибути на конкурс, вони можуть надати свої роботи, якісно записані на дисках CD-RV, для перегляду і прослуховування членами журі.В період до 01 березня 2016 року. необхідно подати заяву, копії документа о 100% оплаті та надіслати відео файл виступу на E-mail: [email protected].

Нагороди:

Кожен Лауреат I, II, III ступеня конкурсу або Дипломант (соліст, дует або ансамбль) нагороджується кубком та дипломом.

Володар Гран-Прі, нагороджується кубком, дипломом та подарунком. Дипломи і кубки вручаються  під час нагородження. У разі відсутності конкурсантів  у  день нагородження – оргкомітет  не  несе  відповідальність  за  збереження  кубків та дипломів.Фінансові умови:

Соліст - 350 грн. один диплом, один кубок; 
Дует - 200 грн. (за одну особу), видається один диплом, один кубок; 
Від 3 до 5 осіб - 120 грн. (за одну особу), видається один диплом, один кубок; 
Від 6 до 12 осіб - 110 грн. (за одну особу), видається один диплом, один кубок; 
Від 13 і вище – 100 грн. (за одну особу), видається один диплом, один кубок. 

Організаційні витрати здійснюються за рахунок фонду фестивалю, що складається з благодійних внесків учасників (акредитація). 

Участь у фестивалі-конкурсі підтверджується на основі поданих заявок, а також документів, що підтверджують 50% оплату за участь. Оплата здійснюється не пізніше 11 березня 2016 року. 
Культурний центр "Пектораль" в АКБ "НОВИЙ", р/рах. 26009310016101, МФО 305062, ОКПО 20223765, м. Дніпропетровськ. 
Призначення платежу: участь у фестивалі  -  П.І. учасника або керівника.

За бажанням готель  -  95 грн. за добу  з  кожної  людини.