Історія та ідеологія проекту 

Історія проекту почалася в лютому 2015 року, коли у Сергія Малярчука, Український Кризовий Медіа Центр, та Костянтина Кляцкіна, режисера об’єднання “Вавилон ‘13”, майже одночасно виникла ідея зняти фільм про події у Криму лютого-березня 2014 року. Поштовхом до створення фільму стало те, що досі ніхто з українських кінематографістів не звертався до історій тих віськовослужбовців, що пройшли ці важкі події та залишилися служити Україні. Для широкої громадськості важливо почути історію протистояння від безпосередніх учасників, важливо зрозуміти, що таке військова присяга, що таке втрата дому та корабля, що таке зрада побратимів і неймовірний тиск на сім’ю та родичів. Але крім цього, суспільству потрібно знати про те, що вихідці з Криму продовжують служити у Військово-Морських Силах України та роблять все можливе для відновлення флоту, морської піхоти та авіації. 

Синопсис фільму 

Цей фільм - історія офіцерів, солдатів та матросів, які під час захоплення Криму у лютому-березні 2014 року не зрадили своїй присязі на вірність народу України. Це фільм про тих, хто не спокусився на обіцянки керівництва російського флоту. Про тих, хто стикнувся з залякуванням сімей, надпотужним інформаційним тиском та зрадою побратимів. 

Фільм структурно складається з низки новел та блоків хроніки. Кожна новела розповідає про військовослужбовців певного підрозділу, розкриває такі сучасні реалії як бойове злагодження екіпажів, відновлення боєздатності флоту, участь в операціях на Сході України. Продовжуючи виконання військових обов`язків на землі, в повітрі і на морі, герої фільму розповідають про вторгнення та анексію українського Криму, про важкий досвід, що змусив їх переосмислити цінність дружби, вірності, честі та гідності. 

Хроніка, знята в березні 2014 року на території Криму в містах, на блок-постах російських військ та їх колаборантів, біля та всередині блокованих українських частин і кораблів занурить в атмосферу громадянського та військового протистояння, зможе наблизити до розуміння надскладної ситуації, в якій опинилися герої фільму. 


Хронометраж фільму - 120 хвилин. 


Телефон для заказа билетов: 371-42-02; (093) 347-37-56.