Запрошуємо на відкриття виставки заслуженого художника України Анни Єгорової та її студентів «Новий ракурс».

Анна Володимирівна Єгорова, викладаючи на кафедрі образотворчого мистецтва і дизайну Дніпропетровського національного університету ім. О.Гончара, зуміла залучити своїх студентів до пошуку образотворення та відображення свого власного «я» у цьому складному світі. Вона навчає молодих людей не лише професійним навичкам, а й необхідності мислити, пробувати себе у безмежному океані стилів образотворчого мистецтва, не боячись помилятись і починати все знову.

До експонування відібрано понад 50 робіт 14 молодих авторів, представлено різні жанри живопису й графіки. Вік учасників – від 20 до 23 років. На виставці демонструються також роботи заслуженого художника України, члена Національної спілки художників України Анни Єгорової, яка знаходиться весь час у творчому пошуку. Таке творче сусідство багато дає як майстру, наставнику, так і її учням, взаємозбагачує їх, сприяє появі нових ідей і осмисленню процесу творення.

Виставка яскраво передає стан мистецького пошуку в середовищі студентської творчої молоді. В експозиції є роботи, де молоді як мислять категоріями макрокосмосу (Аршакян А., Ніколенко К., Варданян С., Андрєєвських К.), так і уважно вдивляються в себе (Костриця А., Бондар Л., Золотоверхий М.). Автопортрети учасників та портрети їх ровесників демонструють розмаїття стилістичних прийомів. Вік учасників яскраво прочитується у ніжних натюрмортах (Таібова Л., Бакірова А.) та абстрактних композиціях (Місаілов В., Михайлова А.). Знаковими для цієї виставки є концептуальна робота Миколи Сосновщенка та пошуки філософських рішень у Анастасії Святелик і Наталії Синохіної.