Музей «Літературне Придніпров’я» презентує проект управління культури та мистецтв Дніпропетровської міської ради  «Різдвяна зірка»,присвячений Новорічним та Різдвяним святам.    

  Учасниками проекту є вихованці мистецьких шкіл міста Дніпропетровська:
МКЗК «Дніпропетровська дитяча художня школа № 1»,
МКЗК «Дніпропетровська дитяча художня школа № 2»,
МКЗК «Дніпропетровська школа українського мистецтва
і культури ім.О.Гончара,
МКЗК «Дніпропетровська школа мистецтв ім.Б.Гмирі,
МКЗК «Дніпропетровська музична школа № 7 (класи 
образотворчого мистецтва),
МКЗК «Дніпропетровська музична школа № 9 (класи 
образотворчого мистецтва),

На виставці будуть презентовані 85 творчих робіт, виконаних в різних живописних та графічних техніках за номінаціями:
- живопис;
- графіка;
- декоративне мистецтво.

 Новорічні свята – це очікування казки, дива та надзвичайно теплого свята – Різдва Христового, тому яскраві та різноманітні роботи дітей, безперечно, відтворять  святковий настрій і подарують мешканцям нашого міста чудову нагоду поринуту у світ дитинства, насолодитись чудовими картинами новорічних свят.

Споглядання творчих робіт будуть супроводжуватись музичними презентаціями у виконанні вихованців Дніпропетровської дитячої школи мистетцв № 4 ім.Б.Гмирі. Українські народні пісні, інструментальні композиції у виконанні юних скрипалів, бандуристів, хореографів створить піднесений святковий настрій теплого родинного свята, продемонструє майстерність юних художників, музикантів та літераторів..

Урочисте відкриття виставки «Різдвяна зірка» відбудеться 16 грудня 2015 року в 16.00 за адресою: пр. К.Маркса, 64, музей «Літературне Придніпров’я». Виставка триватиме до 19 січня із святковою програмою: майстер-класами з орігамі, музичними та літературними заходами для дітей, батьків та усіх небайдужих до яскравих естетичних вражень.
Зі святом Вас! Ласкаво запрошуємо у світ  чарівних  Новорічних свят.