Меморіальний будинок-музей Д.І. Яворницького презентує нову фотовиставку «Родинний портрет: з минулого з любов`ю» у рамках масштабного міського артпроекту «Портрет від класики до сучасності», в якому беруть участь 2 спілки – художників та архітекторів, історичний та художній музеї, студентська молодь, учні шкіл естетичного виховання, спілка фотохудожників, майстри декоративного мистецтва.

На виставці представлено більше шестидесяти портретів мешканців краю на старовинних світлинах кін. ХІХ – поч. ХХ ст. з фондів ДНІМ в оригіналах та збільшених копіях.
Відвідувачі зможуть не тільки на світлинах побачити колишніх мешканців краю, від селянства до дворянства, але й відчути незмінність людських цінностей: сім`ї, дітей, доброти та любові, що віддзеркалюють старовинні портрети. А також дізнатися: як вважалося правильним фотографуватися, чому люди на фотографіях не посміхалися, якою технікою користувалися фотографи, на якому матеріалі робилися зображення, і, навіть, сфотографуватися за допомогою модних у той час «тантамаресок», щоб гарантовано мати фото на пам`ять.

Справки по тел.: (0562) 46-34-22.