Відкриття виставки «На українському ґрунті», присвяченої українському художнику, педагогу Миколі Степановичу Погрібняку (1885-1965). 
Він був яскравою постаттю українського відродження, учнем Ф.Красицького та О.Сластіона. Працював у ділянках монументального і станкового живопису, станкової та книжкової графіки, декоративно-ужиткового мистецтва. Як митець книжкової графіки багато зробив для розвитку української дитячої книжки. Протягом 1916-1925р.р. М.Погрібняк проілюстрував «Кобзар» Т.Г.Шевченка, казки І.Франка, твори О.Пчілки, Т.Романченка, Д.Яворницького А.Кащенка. Його книжки завжди відрізнялися національним підґрунтям, створювалися відповідно до давньої української традиції книгодруку і були своєрідними шедеврами своєї доби.

До ювілею митця музей видав каталог книжкової графіки Миколи Погрібняка. Презентація каталогу відбудеться на відкритті виставки.
З цього дня музей починає збір коштів на встановлення меморіальної дошки на будинку музею «Літературне Придніпров’я», де митець працював у 1910-20 ті роки.

Запрошуємо всіх прихильників справжнього мистецтва на виставку «На українському грунті», присвячену 130-ій річниці від дня народження художника, педагога М. С. Погрібняка.