Шановні друзі! Музей «Літературне Придніпров’я» запрошує Вас на  мистецьку виставку, присвячену  пам’яті Михайла Федоровича Пушного (1929 – 1996).

3-я колективна виставка випускників народної студії   образотворчого мистецтва Палацу студентів міста Дніпропетровська. Ця виставка присвячена пам’яті  керівника студіїї М.Ф.Пушного, який протягом 25 років спрямовував обдаровану молодь на творчий вибір у житті. Багато з його учнів вступили до художніх училищ, інститутів, стали художниками. У свій час студійцями Пушного були лауреат Шевченківської премії, народний художник України Ф.Гуменюк, заслужений художник А. Сергієнко, члени Національної спілки художників України А.Ломовик, С.Фоменок, А.Мальцев, О.Квітка, А.Дерев’янко, В.Городиський, С.Боровський, Ф.Берчанський, І.Копач, В.Корнєв, В.Сосна. Їм не поступаються митецькою цінністю своїх доробків і таки художники, як В.Купрій, В.Сошенко, А.Супрун, Ф. Божко, І.Деркачов, О.Павловець, О.Фатєєв, В.Родіонов, В.П’ятнов, С.Сидоров, Н.Тарасенко, П.Копач, В.Левін.

Перша виставка  студійців пам’яті  свого вчителя пройшла у листопаді 2012 року, друга у листопаді 2013 року у музеї «Літературне Придніпров’я».

В третій раз збираються учні прекрасного художника і педагога, щоб в пам’ть  про вчителя показати свою творчість. На виставці представлені твори 20 авторів, серед них як професійні художники, так і аматори. Своєю різноманітністю технік вона не залишить байдужим глядачів, які побачать живопис, графіку, мозаїку та гобелени.

Виставка працює до 13 грудня 2015 року.