На два дні Монастирський острів перетвориться на мегаполіс Артмісто, присвячений культурі, творчості та яскравому життю.

Органітор свята, громадська організація "Творче місто", готує особливу та захоплюючу програму. На відвідувачів чекають більше сотні артистів, десятки виставок, концертів, перфомансів, інтерактивних івентів, майстер-класів та спеціальні програми для дітей. Унікальний нелінійний сценарій зробить персональне свято для кожного.

Острів Артмісто поділено 7 локацій:

  • ​ Велика сцена, на якій виступатимуть улюблені гурти та молоді й надзвичайно талановиті групи;
  • ​ Мала сцена - зона релаксу та легкої музики, літератури, розвиваючих заходів;
  • ​ Фото та живопис;
  • ​ Кіно;
  • Традиційнний ярмарок та публічні майстер-класи;
  • ​ Висока кухня. Найкраще та найцікавіше, що можна швидко приготувати;
  • ​ Спорт. Активні та доступні міські види спорту, виступи профі, популяризація здорового образу життя;
  • ​ Спеціальна локація для найбільших шанувальників фестивалю.

Кожна з локацій матиме свою атмосферу, а захоплива дводенна вистава розгортатиметься за особливим сценарієм.

Але головною цікавинкою фестивалю є, що кожен бажаючий може прийняти участь в його створенні зробивши певний внесок. Кожен, хто підтримає фестиваль, отримає за це особливу подяку: від ексклюзивних подарунків до квитків.

Ідею створення фестивалю спільними силами поділяють й відомі виконавці. Кожен з них з радістю приїде, як тільки буде зібрано певну суму. Програма наповнюється новими зірками кожного дня. Але й зволікати теж не можна - артисти вільні в своєму графіку і можна просто не встигнути запросити їх на дні свята.

Сьогодні принцип спільнокошту в культурних заходах є як ніколи актуальним. Культурне життя країни, як і багато іншого, прагне змін та нових ідей. Хто краще за відвідувачів знає, чого саме хоче від фестивалю? Кожен, хто зробить певний внесок, зможе обрати який захід або яку зірку він більш за все бажає бачити в Артмісті. Це дасть змогу створити саме те свято, якого бажають усі — яскраве та неповторне.