Анандіта Басу – перлина східного мистецтва, як і багато відомих індійських музикантів, почала своє навчання в дуже юному віці - з 4 років. Про різні види індійського мистецтва дізнавалася від своєї матері (однієї з найкращих виконавиць індійського традиційного співу) та відомих майстрів танцювальної музики, перкусії і танцю. 

На батьківщині в Індії отримала ряд музичних нагород, а також престижні музичні ступені "Сангі Вішарад" та "Сангі Прабакар". Живучи в Колумбії, заснувала благодійний фонд "Калакендар", що популяризує індійське мистецтво. Завдяки цьому фонду студенти вчаться виконувати індійську музику на різних музичних інструментах, зокрема на традиційних ударних табла і долок, опановують різні музичні стилі, такі як кавалі та бхаджани, а також різноманітні техніки вокалу.
Анандіта побувала з концертами в більш ніж 30 країнах світу. Її гастролі з успіхом пройшли в Канаді, Іспанії, Італії, Колумбії, Бразилії, Перу, Болівії, Франції, Швейцарії, Австрії, Німеччини, Польщі, Румунії, Чехії, Хорватії, Словенії, Болгарії, Росії, Південній Африці та Фінляндії.