Презентація книги Софі Ламборскіні «Les Ukrainiens» (Українці). Дослідниця, яка живе в Києві вже десять років, у книзі малює портрет українців та допомагає краще зрозуміти дух нації, яка має вибудувати своє майбутнє, спираючись на складну та давню історію. 

Якщо Україна займає сьогодні місце на перших шпальтах газет, то самі українці з'являються рідко: миттєві репортажі з гарячих точок не дають можливості сповна зрозуміти дух нації на шляху становлення. Мета написання книги - допомогти відкрити для читача світ українців, відсторонившись від новин сьогодення. Пізнати цей «південний» народ: гарячий, емоційний, охочий до святкувань. Незважаючи на розмиту ідентичність, багатостраждальну історію його земель, відсутність впевненості в собі через отримані соціальні і географічні рани, народ, для якого сьогоднішня криза є лише кристалізацією давніх проблем.

Софі Ламброскіні - колишня журналістка (Lib?ration, Le Point, Radio Free Europe), а сьогодні докторантка університету Париж-Захід-Нантер-Ла-Дефанс - дослідниця питань Росії та України.

Зустріч відбудеться за адресою: Дніпропетровськ, вул. Гусенка, 17. Обов'язковий попередній запис.

Двідки за тел.: (056) 713 57 13