Продовжуючи досліджувати землю, явища та процеси крізь геометричну метафору, як у проекті Geo, що був представлений Логовим навесні цього року в Я Галерея у Києві, автор презентує наступний проект Синхронія на терасі арт-центру Я Галерея в Дніпропетровську. Нове для мистецтва поняття, введене психоаналітиком Карлом Юнгом, втілюється художником через хрестоподібну форму просторової інсталяції, що стає символом самої Синхронії - "не причинного, а смислового зв'язку всіх речей у природі".

Про автора:

Антон Логов народився 1984 року в місті Роздільна, Одеської області. Живе та працює в Києві. 
У 2004 році закінчив Одеське художнє училище ім. М. Б. Грекова, 2010 року – Національну академію образотворчого мистецтва й архітектури. Із 2008 року бере активну участь у групових виставках в Україні та за кордоном. Спипендіат арт-центру Я Галерея. 
Після ряду соціально свідомих проектів, реалізованих, здебільшого у співавторстві з іншими художниками, Антон Логов презентує в арт-центрі перший персональний проект під назвою Адаптація (2011), в якому повертається до роботи в майстерні й теми авангарду. У 2012 році другий персональний проект художника Geo досліджує землю як «частину геометрії у сучасному погляді на урбаністику та людську природу».

Проект реалізовано за підтримки співзасновника арт-центру Я Галерея в Дніпропетровську Павла Мартинова.
За додатковою інформацією, коментарями учасників подій та фотоматеріалами звертайтесь за тел.: (067) 567 30 20 - координатор проектів Семенюк Катерина.