Отже, запрошуємо всіх на другу сесію Вуличного Університету. Заняття проходитимуть у форматі лекція/перерва з 10.00 до 13.30.

Тема другої сесії Вуличного Університету за результатами вашого голосування, яке проходило у соцмережах -«Інформаційне суспільство».

Наші лектори/теми:

  • Демченко Сергій Володимирович, доктор наук з соціальних комунікацій, завідувач кафедри масової та міжнародної комунікації ДНУ ім. Олеся Гончара. «Інформаційне суспільство: тенденції, загрози та виклики сьогодення»

  • Шевцов Сергій Вікторович, доктор філософських наук, професор, завідувач кафедри філософії. «Гуманитарное мышление и современный кризис сознания».

  • Костянтин Юрійович Ємельянов «Трансформации соверменных средств коммуникации: эмоциональная деградация»

  • Мелещук Анатолій Анатолійович, кандидат філософських наук, доцент кафедри філософії ДНУ ім. Олеся Гончара

  • Ємельянов Костянтин Юрійович, директор видавничого дому «Аудиторія»

Чекаємо на вас, сонячну погоду, гарний настрій та мирне небо над головою!

До зустрічі!

п.с. захопіть, будь ласка, для себе каремати або покривала.

Що таке Вуличний Університет:

«Вуличний університет» – це освітній проект нового формату «знання плюс, стіни мінус», що має на меті надати безкоштовно корисні знання без обмежень у вигляді стін чи оцінок. Стартував проект у різних містах України: у Львові (2012 рік), Ужгороді (2012 рік), Хмельницькому (2011 рік), Феодосії (2011 рік) за аналогією до подібних ініціатив у всьому світі.

Освітній проект «Вуличний Університет. Дніпропетровськ» дає можливість усім жителям міста незалежно від релігійних поглядів, політичних уподобань, віку, статі, соціального статусу отримати неупереджену кваліфіковану думку провідних фахівців у різноспрямованих галузях сучасної науки. Проходить у форматі вільної зустрічі на свіжому повітрі, відбувається двічі на рік – у травні й вересні, оскільки безпосередньо залежить від погодних умов.

Справки по тел.: (066) 572 81 57 (Антон), (093) 810 52 25 (Юлія).