Виставка з декоративно-прикладного мистецтва вихованців та майстрів зразкового Центру української культури "Коло Калинове", міського Палацу дітей та юнацтва, присвячена 20-ти річчю колективу.

Справжньою окрасою Палацу, місцем, де квітнуть таланти, став Центр української культури «Коло калинове», якому незабаром виповниться 20 років.

Центр було створено з метою залучення підростаючого покоління до джерел багатовікової культурної спадщини українського народу, його досвіду, виховання особистості через формування національної самосвідомості, розвитку загальної культури і духовності, а також професійного самовизначення. Ініціаторами організації його роботи були колишні директор палацу Любов Коптовець, завідувачка Валентина Бабакова, етнограф-методист Ольга Хоменко (нині заступник директора обласного дитячо-юнацького кіноцентру «Веснянка»). Багато зусиль для його плідної праці доклала і нинішній директор міського Палацу дітей та юнацтва Маєтна Людмила Федорівна.

У 2004 році Центр української культури «Коло калинове» отримав високе звання «зразковий художній колектив».

У 2011 році, за рішенням експертної комісії Міністерства освіти і науки України, це звання підтверджено вдруге.

Колектив працює за довгостроковою програмою «Ярина», яка увібрала освітньо-виробничу діяльність та художньо-творчу, поєднавши їх з просвітницькою роботою. Завдяки цій програмі активізувалася робота гуртів народних промислів не лише у Центрі української культури, а й у позашкільних закладах та школах міста. Робота Центру вийшла за межі Палацу — він став організатором і координатором проведення багатьох міських виставок, фестивалів і свят: міської виставки «Дебют» і свята «Святий Наум наведе на ум» (посвячення у підмайстри), міські’ вистави «Наддніпрянські замальовки» (в рамках літературно-мистецького свята «Собори наших душ»), міської виставки з дизайну «Крок у майбутнє», міського конкурсу читців «І твоя, Кобзарю, слава не вмре, не поляже», міської виставки «Україна вишивана», «Пасхальні кольори», міського фольклорного фестивалю «Родослав збирає друзів», погостин «З Україною в серці», та багато інших.

Зразковий художній колектив, Центр української культури «Коло калинове» став осередком справжньої духовності, колискою твочої особистості, дякуючи плідній праці чудового дуету - вчителі і діти!