Зміни в оподаткуванні товарів, що ввозяться на митну територію України

К сожалению, объявление устарело
Дніпропетровська митниця ДФС повідомляє, що 01.01.2018 набрав чинності (крім окремих положень) Закон України від 07 грудня 2017 року №2245-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році» (далі – Закон №2245), яким внесено зміни до Податкового кодексу України, зокрема в частині що стосується самостійного перевезення і поштових посилок.
Відповідно до внесених змін, з 01.01.2019, у разі ввезення в Україну товарів у міжнародних поштових та експрес-відправленнях, звільняються від оподаткування товари, що ввозяться на митну територію України на адресу одного одержувача (фізичної особи) у перших трьох міжнародних поштових та експрес-відправленнях протягом одного календарного місяця, сумарна фактурна вартість яких (у одній депеші, міжнародному поштовому відправленні, міжнародному експрес-відправленні, або вантажі експрес-перевізника) не перевищує еквівалент 150 євро.
Також запроваджено зміни щодо ввезення товарів.
З 01.01.2018 громадяни (фізичні особи) матимуть право ввозити в Україну, через інші, ніж відкриті для повітряного сполучення пункти пропуску, товари загальною вартістю до 500 євро (в аеропортах – до 1000 євро) і вагою до 50 кг. Але зазначене правило розповсюджується на осіб, які були відсутні в Україні більш ніж 24 години і в’їжджають в Україну не частіше одного разу за 72 години.
Якщо не дотримуватися таких часових проміжків, ввезти в Україну зі звільненням від оподаткування через інші, ніж відкриті для повітряного сполучення, пункти пропуску через державний кордон України можна товари, сумарна фактурна вартість яких не перевищує еквівалент 50 євро. У такому разі базою оподаткування є частина сумарної фактурної вартості таких товарів, що перевищує еквівалент 50 євро, з урахуванням мита, що підлягає сплаті (підпункт 2, пункту 25 Закону №2245).
Рубрики
Бизнес, финансы
Действия
В избранноеУдалить из избранного

Похожие объявления

Вы мечтаете о росте команды? В Ваш проект не идут люди? Это все можно решить с помощью целевой стран...
10:26, 13 июля
Сделаем вам объявления по Украине, которые связанны с грузоперевозками, авто, интернет магазинами,...
16:46, 7 июля
Коллектив компании ООО «ВИМЕТА» готов предложить Вам широкий спектр транспортно-экспедиционных услуг...
15:12, 4 июля
Предприятие ООО "Полимерс" постоянно в больших объёмах покупает отходы полистирола: - крышка телеви...
11:41, 4 июля
Вы - владелец сайта и ожидаете приток посетителей на свой сайт. Время идет, а притока все нет и нет....
15:35, 3 июля
Предлагаем услуги программиста 1С. Выполняем все виды услуг 1с. Наш сайт SoftUp.Com.UA • Продаж...
14:40, 3 июля