Зміни в оподаткуванні товарів, що ввозяться на митну територію України - Объявления на 056.ua

Зміни в оподаткуванні товарів, що ввозяться на митну територію України

К сожалению, объявление устарело
Дніпропетровська митниця ДФС повідомляє, що 01.01.2018 набрав чинності (крім окремих положень) Закон України від 07 грудня 2017 року №2245-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році» (далі – Закон №2245), яким внесено зміни до Податкового кодексу України, зокрема в частині що стосується самостійного перевезення і поштових посилок.
Відповідно до внесених змін, з 01.01.2019, у разі ввезення в Україну товарів у міжнародних поштових та експрес-відправленнях, звільняються від оподаткування товари, що ввозяться на митну територію України на адресу одного одержувача (фізичної особи) у перших трьох міжнародних поштових та експрес-відправленнях протягом одного календарного місяця, сумарна фактурна вартість яких (у одній депеші, міжнародному поштовому відправленні, міжнародному експрес-відправленні, або вантажі експрес-перевізника) не перевищує еквівалент 150 євро.
Також запроваджено зміни щодо ввезення товарів.
З 01.01.2018 громадяни (фізичні особи) матимуть право ввозити в Україну, через інші, ніж відкриті для повітряного сполучення пункти пропуску, товари загальною вартістю до 500 євро (в аеропортах – до 1000 євро) і вагою до 50 кг. Але зазначене правило розповсюджується на осіб, які були відсутні в Україні більш ніж 24 години і в’їжджають в Україну не частіше одного разу за 72 години.
Якщо не дотримуватися таких часових проміжків, ввезти в Україну зі звільненням від оподаткування через інші, ніж відкриті для повітряного сполучення, пункти пропуску через державний кордон України можна товари, сумарна фактурна вартість яких не перевищує еквівалент 50 євро. У такому разі базою оподаткування є частина сумарної фактурної вартості таких товарів, що перевищує еквівалент 50 євро, з урахуванням мита, що підлягає сплаті (підпункт 2, пункту 25 Закону №2245).
Рубрики
Бизнес, финансы
Действия

Похожие объявления

По Украине, на экспорт Карбамид, сера комовая, Сера гранулированная, нитроаммофос, аммофос, марки N...
13:00, 13 января
Компанія "Стоунхендж" - авторизований дилер Blastrac - європейського лідера сегмента обробки поверхо...
10:39, 3 января
Предлагаем частный займ под небольшой процент на адекватных условиях. Максимальная сумма и процент п...
17:19, 13 января
Как стабильно и регулярно зарабатывать деньги на финансовых рынках Форекс, NYSE, NASDAQ, CME. Секрет...
13:49, 12 января
Продам собственный бизнес. 7 лет назад я создала небольшое производство авторских аксессуаров к кол...
20:51, 3 января
ЧП "Галит" предлагает Вашему вниманию стоматологические установки, компрессоры и аспирационные устро...
10:39, 3 января